Czy warto aktualizować system do Windowsa 10 ? Czerwiec 2015

Autor:
Doktor Problem
Opublikowano:
Kategorie:
Windows 10Windows 8
Tagi:

Windows 10 aktualizacja instalacja Ostatnio dostaje wiele pytań od osób, którym pojawiła się ikonka systemu Windows 10. Po pierwsze muszę zdementować fakt że ta ikonka służy do aktualizacji naszego systemu do Windows 10. To jedynie rejestracja na tą aktualizację, która ma się odbyć pod koniec lipca. Następnie odpowiadając na pytanie czy warto aktualizować do Windowsa 10 odpowiem – NIE. Ale dodam że tylko przez pierwsze 2 miesiące.

W obecnych czasach jest już standardem że produkty przed liftingiem mają szereg problemów, w przypadku aktualizacji Windowsa 8 do 8.1 problemów było naprawdę dużo, śmiem twierdzić że jakieś 2-3% wszystkich aktualizacji. To system się nie uruchamiał i trzeba było wzywać kogoś kto pomoże w stresie o dokumenty.

Tym razem Microsoft podszedł do sprawy inaczej, przeprowadził dłuższe testy i zapewne to przejście będzie dużo profesionalniejsze ale jednak i tak polecam poczekać na pierwszych niecierpliwych śmiałków.

Po tym okresie lipiec, sierpień 2015 na pewno warto zaktualizować Windowsa 8 ponieważ moim zdaniem Windows 10 jest po prostu lepszy. Po pierwsze menu start zintegrowane do jednej strony. Zwiększona szybkość systemu które jest dla mnie najważniejszą cechą systemu.

Inaczej sprawa ma się ze świeża instalacją, jeżeli jesteśmy na tyle doświadczeni i posiadamy już instalator Windowsa 10 nie powinny nas spotkać problemu z jego instalacją i warto to zrobić.


Frazy wpisywane w wyszukiwarkach aby znaleźć ten artykuł:
| | | | |

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nazwa *
E-mail *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kopiowanie pliki apple Mac na inny systemem (Linux)

Jeżeli dojdzie do sytuacji w której mamy tylko dysk z Mac'a Apple którego system plików nie pozwala na łatwe skopiowanie...

Zamknij